Kosmetička Alena Trabulsi

S aromaterapeutickou kosmetikou KAREL HÁDEK pracuji už mnoho let,
vybrala jsem si ji pro její blahodárné účinky na tělo i duši, pro možnost využívání sil přírody. Aromaterapie vždy byla a zůstane spojovacím článkem člověka a přírody, je nezbytné toto pouto obnovovat a neustále posilovat. Vliv vůní v našem životě je nezanedbatelný – pomáhají nám bojovat proti stresu, únavě a depresím a posilují obranyschopnost našeho těla. Základní surovinou pro výrobu éterických olejů jsou samozřejmě léčivé rostliny, jejichž esence patří mezi nejstarší známé léky . Přírodní kosmetické produkty jsou nedílnou součástí našeho života. Je známo, že na pokožce se vytváří kožní tukový film, který je přirozenou ochranou kůže proti vnějším vlivům. Rostlinné oleje, vitamíny a přírodními emulgátory doplněné éterickými oleji, zajistí šetrné ošetření pokožky po celý den tím, že nenarušují fyziologické funkce pokožky.
Výroba přírodní kosmetiky klade vysoké nároky na nákup certifikovaných surovin nejvyšší kvality. Ty musí být výhradně přírodního charakteru, musí pocházet z ekologicky čistých nalezišť, nesmí obsahovat herbicidy, pesticidy, těžké kovy a další nežádoucí příměsi. Kosmetické přírodní produkty neobsahují žádné přípravky proti oxidaci (žluknutí) a jejich záruční doba je relativně krátká, není možné je vyrábět do zásoby. Zákazník má tedy jistotu, že mu do rukou dostávají produkty naprosto čerstvé, vyrobené na zakázku až po obdržení objednávky. Pan Karel Hadek drží čestný primát v tom, že patří mezi průkopníky aromaterapie v naší zemi, která se v tomto směru v posledním desetiletí stala doslova velmocí – tak silné kořeny zde aromaterapie zapustila. Sortiment, který firma KAREL HADEK nabízí, je opravdu bohatý -koupelové oleje, sprchovací oleje, oleje na mytí vlasů, preparáty na ošetření ústní dutiny, nosní sliznice, partií kolem očí, preparáty péče o ruce a nohy, regenerační obličejové oleje a lipio séra, preparáty pro intimní hygienu, bylinné regenerační krémy, regenerační pleťové masky, bylinné opalovací oleje, pleťové vody, pleťová tonika, oleje do sauny, dětská série BABY, aromalampy, éterické oleje….
Ať máte pleť suchou nebo mastnou, nečistou či přecitlivělou – přizpůsobím ošetření jejím skutečným potřebám, všechny typy pleti budou ošetřeny vhodnými kosmetickými přípravky . Dopřejte si 120 minut relaxace, budete odcházet odpočinutí, uvolnění a spokojení.

Ošetření problematické pleti v délce 90 – 120 min. obsahuje:
– odlíčení
– peeling
– úprava obočí, popř. barvení obočí, barvení řas,  popř.odstranění chloupků / horní ret /
– změkčující gel
– hloubkové čištění, popř. podle přání masáž obličeje, krku a dekoltu
– pleťové tonikum
– klidnící maska
– ošetření ozonizérem
– závěrečný krém, popř. pudr.
Cena: 850,- Kč

Ošetření zralé pleti v délce 120 min. obsahuje:
– odlíčení
– peeling
– úprava obočí, popř. odstranění dalších nežádoucích chloupků
– krátké hloubkové čištění se změkčovacím gelem
– pleťová voda
– 30 – 40 min. masáž obličeje, krku, dekoltu, a část šíje
– maska dle typu pleti
– barvení řas a obočí
– ošetření pleti ozonizérem
– závěrečný krém, popř. pudr.
Cena: 850,- Kč

Ceník samostatných úkonů:

Úprava obočí 80,-
Barvení obočí 80,-
Barvení řas 80,-
Depilace – horní ret 80,-
Depilace – brada 60,-
Depilace – celý obličej 240,-
Depilace – lýtka 240,-
Depilace – stehna 280,-
Depilace – třísla 250,-
Depilace – ruce 240,-
Depilace – podpaždí 90,-

Depilace se provádí teplým azulénovým voskem

Objednávky na tel. čísle 608 273 128