Kadeřnice Markéta Vršovská

Řadu let používá přední vlasovou kosmetiku LˇOREAL. Nově i bio vlasovou kosmetiku NATULIQUE.  Podle Vašeho přání, typu a životního stylu Vám vytvoří účes i barvu na míru. Je možné využít i jejích služeb vizážistky.

VŠECHNY JINÉ. KAŽDÁ JEDINEČNÁ.

Kreativita, inovace a partnerství – tři základní důvody, proč jsou L’Oréal Professionnel a jeho výrobky volbou předních světových kadeřníků.

L‘ Oréal Professionnel sdílí s našimi partnerskými kadeřníky jednu důležitou myšlenku: každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem L’Oréal Professionnel „všechny jiné, každá jedinečná

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu. Dvakrát ročně L’Oréal Professionnel uvádí „Color Collections“ – módní kolekce účesů a barev, jež jsou jedinečnou událostí přispívající k tomu, že se účes stává nezbytným doplňkem módy. Pro jejich vytváření značka L’Oréal Professionnel využívá odborné technologické znalosti a inovativní přístup v kombinaci s nejnovějšími módními trendy z přehlídkových mol. Ve spolupráci s nejlepšími kadeřníky z celého světa značka interpretuje tyt trendy a dává tak možnost všem ženám i mužům mít módní účes podle jejich představ.

Ceník služeb:

služba vlasy krátké polodlouhé dlouhé
Dámský střih včetně foukané 450,- až 500,- 550,- 650,-
Foukaná 300,- 350,- 450,-
Pánský střih 350,-
Barvení vlasů včetně střihu a foukané 1150,-  1250,- 1500,-
Melír včetně střihu a foukané 1150,-  1550,-  2000,-
Barva + Melír včetně střihu a foukané 1350,-  1650,-  2100,-
Svatební účes a svatební líčení  podle dohody  podle dohody  podle dohody

Ceny se odvíjí dle délky vlasů, spotřeby materiálu a náročnosti.

Objednávky na tel. čísle 720 107 837