Kosmetička Renata Šimánková

Pracuji s izraelskou dermakosmetikou Christina, která je založena na unikátní kombinaci léčivých bylin, ovocných kyselin, minerálů, vitamínů a výtažků z Mrtvého moře. Tato kosmetika je hypoalergenní.

Základní kosmetické ošetření:
– odlíčení, tonizace pleti, změkčení pleti, bezbolestné čištění pleti ultrazvukem, masáž obličeje, maska dle typu pleti, denní krém, malá úprava.
Cena : 500,- Kč

Regenerační procedury:

Fresh – základem jsou přírodní ingredience rostlinného původu (výtažky z mydlice, okvětních plátků vilínu, heřmánku, kyselina mléčná).
– je určena pro všechny typy pleti
– má skvělé ozdravující a protizánětlivé účinky, udržuje optimální stav vody v kůži, čistí bez poškození ochranné bariéry.
Procedura obsahuje: odlíčení, čištění pleti, gomáž, hloubkové čištění ultrazvukem, ruční masáž pleti, maska dle typu pleti, nanesení séra, závěrečný krém.
Cena : 500,- Kč

BioPhyto – je určena pro citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní pokožku. Řeší estetické problémy pleti (tenká, citlivá, mastná, suchá, seboroa, akné, předčasné stárnutí, kuperóza).
Cena : 900,- Kč

Comodex – linie přípravků určená pro péči o mastnou a problémovou pokožku. Výsledkem procedury je normalizace tvorby mazu, odstranění komedonů, zmenšení rozšířených pórů, předcházení vzniku postakné, vyrovnání barvy a textury pleti.
Cena : 700,- Kč

Omlazující procedury:

Unstress – nová linie antistresových přípravků. Řeší estetické vady, podráždění, svědění, vrásčitá, suchá kůže, ztráta barvy, přílišná mastnota.
– zpomaluje předčasné stárnutí, vyživuje, hydratuje a dodává energii
– obsahuje životně důležité látky pro pokožku (ceramidy, kolaxyl, kvintensin, probiotické laktobakterie, glykolová a mléčná kyselina, výtažek z plumerie), které pomáhají snížit projevy stresu, posilují funkční schopnosti buněk a udržují vodní rovnováhu pokožky.
Cena : 900,- Kč

Wish – linie zaměřená na korekci věkových změn (40plus). Je účinná proti stárnutí s již existujícími příznaky předčasného stárnutí. Dokonalý efekt okamžitého liftingu. Přípravky jsou založeny na originální receptuře a obsahují aktivní komponenty, které přinášejí omlazující efekt.
Cena : 1.000,- Kč

Facelifting s kyselinou hyaluronovou, Matrixyl 3000, Argireline – neinvazivní bezbolestný lifting, při kterém se vpravuje sérum do spodních vrstev pokožky ionoforézou. Dochází ke zjemnění hlubokých vrásek, vyhlazení mikrovrásek, jizev, rozjasnění unavené pleti, hloubkové regeneraci, obnově tvorby kolagenu, léčbě akné. Procedura se provádí přístrojem Beauty 401 – Unit. Kontraindikace : srdeční onemocnění, kovové implantáty, těhotenství, onkologická onemocnění, špatná srážlivost krve.
Cena : 1.200,- Kč

Celkové ošetření pleti přístrojem Beauty Unit: – pro ochablou, unavenou, stárnoucí, aknózní a problematickou plet.
Procedura obsahuje : – dokonalé odlíčení pleti
– tonizace pleti
– gomáž
– čištění pleti ultrazvukem
– lymfatickou masáž obličeje (vacupress)
– aplikace minerálního séra (vacuspray)
– ozonizace pleti (darnsonvall)
– aplikace speciální masky dle typu pleti
– oční maska, maska kolem rtů
– liftingové sérum
– ruční masáž olbičeje
– závěrečné sérum a krém
Cena : 1.300,- Kč

Profesionální kosmetické ošetření s terapeutickým Bioliftingem, s kmenovými buňkami a třemi speciálními masážemi – 120 minut

Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a to jak pro ženy, tak i pro muže. Nejdůležitější je velmi individuální přístup ke každému klientovi. Konzultace a řešení daného problému pleti s následnou doporučenou léčbou a ošetřením.
Účinek procedury :
• hydratace pokožky,
• redukce vrásek
• stimulace buněčného dělení a rychlejší obnova buněk
• vypnutí pokožky, zlepšení turgoru, elasticity
• léčba aktivního akné
• kuperóza
• prevence a léčba postakné
• zúžení rozšířených pórů
• celkové rozjasnění a omlazení pokožky
• hyperpigmentace
Procedura obsahuje :
• individuální konzultce a doporučené ošetření pleti
• přístrojová analýza pleti ( diagnostikuje stav pokožky, množství vody, oleje, elasticitu, hloubku vrásek, velikost rozšíření cévních žilek).
• čištění pleti – přírodní ingredienceenzymatický a probiotický peeling (účinná exfoliace pokožky, zlepšuje výživu a okysličení pleti, odstraňuje odumřelé buňky, tonizuje a hydratuje, velmi šetrný k pokožce)
• čištění pleti ultrazvukem (účinná a efektivní metoda, která vyčistí až 80 procent pórů, dokonale odstraní odumřelé buňky a aktivuje kolagenová vlákna)
• nanesení speciálního séra dle typu a problému pleti (kolagen, kys. Hyaluronová, Argireline, hadí sérum, kmenové buňky, vitamíny….) Výběr koktejlu je individuální.
• Nanesení séra s kmenovými buňkami. (Kmenové buňky mají schopnost obnovy a opravy poškozných tkání a buněk, podporují tvorbu nových buněk, vyvolávájí syntézu kolagenu a elastinu. Jsou to zvláštní a velmi cenné buňky, které se vyskytují v malém množství v téměř každé tkáni. Toto sérum je určeno pro vyhlazení vrásek, vypnutí a revitalizaci pleti, hydrataci, zmenšení pórů, obnovu pokožky a hyperpigmentaci. Používá se jako výplň na klinikách plastické chirurgie. Je bez konzervantů a parabenů).
• Terapeutický biolifting : – jedná se o přístrojové ošetření, při kterém dochází k okamžitému efektu uzavřeného elektrického okruhu, díky nemuž se účinně otevírá velké množství nových kanálků, do nichž aplikujeme účinné sérum. Tím se účinné látky dostanou do spodní vrstvy kůže, vyplňují a léčí zevnitř. Látku můžeme aplikovat do požadované hloubky dle potřeby.
• Nanesení zklidňujícího séra (komplex antioxidačních peptidů)
• Trojfázová masáž :
• 1. Lymfatická obličejová masáž – vacupress (snižuje otoky, aktivuje kolagen, odstraňuje škodlivé látky z pokožky,aktivuje lymfatické a mazové žlázy).
2. Aromaterapeutická masáž obličeje s použitím přírodních olejů(kombinuje účinky dotyku se silou čichových vjemů, působí na nervová zakončení, vede k relaxaci, zlepšuje prokrvení a látkovou výměnu, podporuje mízní cirkulaci.
• 3. Mikromasáž očního okolí (odstraňuje váčky a kruhy pod očima, vrásky, vyplavuje nahromaděné toxiny do lymfatických cest, okysličuje pleť.
• regenerační maska z mořských řas a korálů ( vyživuje, uklidňuje, vypíná pokožku)
• maska na oční okolí (kolagen a gelové polštářky pro lepší vstřebávání účinné látky, má chladivý a vypínací efekt)
• závěrečný ochranný krém
Kontraindikace: těhotenství, kovové implantáty, onkologická onemocnění, onemocnění
srdce.
Cena ošetření : 1.900,- Kč

Ošetření zralé pleti – anti-age - zpomalení přirozeného stárnutí pleti
Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. Pomáhá uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporuje tvorbu kolagenu, aktivně zvlhčuje a vyživuje pleť. Přípravky mají výborný rozjasňující, hydratační a liftingový efekt. Obsahují omlazující Bio-regulační peptidy (biologické aktivní látky), hydratační látky, proteiny, mořské komponenty atd..

Procedura obsahuje :
• očištění pleti (bez lihu a mýdla, přírodní ingredience, které efektivně čistí pokožku).
• Exfoliátor proti stárnutí – zlepšuje výživu a okysličení pleti
• čištění ultrazvukem – účinná metoda, která vyčistí až 80 % pórů, odstraňuje odumřelé buňky aaktivuje kolagenová vlákna.
• Omlazující sérum – komplex vitamínů, minerálů, kyseliny hyaluronové (obsahuje vysokou
koncentraci unikátních, aktivních ingrediencí, které pomohou pokožce navrátit to, co časem
ztratila). Nanáší se pomocí ionoforézy – léčebná metoda, při níž se vpravuje sérum do hlubokých
vrstev pokožky.
• Masáž obličeje – masážní mikroemulze pro zlepšení tonusu, turgoru a barvy pleti.
• Mikromasáž očního okolí – pomocí speciálních kuliček, odstraňuje tmavé kruhy pod očima,
váčky, vrásky.
• Regenerační maska – vypnutí, regenerace, lepší vstřebávání ingrediencí do pokožky.
• Multivitamínová maska na oční okolí – výživa a vypnutí pokožky kolem očí.
• Sérum – vyrovnává vrásky, hydratuje, zvyšuje pružnost pokožky
• Závěrečný krém.
Pro co nejlepší výsledky se doporučuje opakovat tuto proceduru po 14 ti dnech a kombinovat ji s
přípravky pro domácí péči.
Cena : Kč 1.000,-

Microneedling – mikrojehličková mezoterapie
Mezoterapie je v dnešní době jednou z nejoblíbenějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci celé řady problémů pokožky. Její veliká obliba spočívá především jak v její účinnosti, tak i jednoduchosti samotné procedury a okamžitému výsledku. Tato metoda umožňuje vysoce účinně bojovat s akné, rosacea, zjemňuje nebo i zcela odstraňuje vrásky a noseoretní rýhy, zlepšuje stav pokožky po plastické chirurgii, napomáhá zlepšovat její strukturu.
Ošetření se provádí speciálním s mikrojehličkami (Dermapen). Toto vysocerotační pero vytváří v pleti velmi jemné mikrovpichy, kterými pleť absorbuje účinné látky do velké hloubky. Pokožka po zákroku začne intenzivně vyvářet vlastní kolagen a elastin, efekt omlazení tím výrazně posílí a pleť se vypíná zevnitř. Jedná se o vlastní reakci pokožky na vytvořená mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou tvorbu kolagenu. Je to samoobnovující mechanizmus pokožky. Tento je výrazně podpořen účinným sérem Dermaheal. Toto sérum obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, koenzymů, kyseliny hyaluronové a biomimetické peptidy. Narozdíl od dříve používaných dermarolerů, dermapen tím, že jehličky pronikají kolmo do kůže, nepoškozuje pleť, neporuší drobné
kapiláry ani nervová zakončení.
Výhody mikrojehličkování: – pro všechny typy pleti
– použití i pro velmi tenkou pleť
– krátká doba hojení
– neporušuje pokožku
– možnost opakování
– použití na krk, dekolt, ruce, obličej……. i na velmi tenkou pokožku kolem očí
– použití i po chem. Peelingu
– zvýšení vstřebávání všech aplikovaných přípravků až o 80 %Mikrojehličkování je vhodné pro :
– omlazení pokožky (obličej, krk, dekolt, hřbety rukou….)
– redukce vrásek a jemných linek
– zpevnění a lifting
– minimalizace pórů
– hyperpigmentace
– zlepšení jizev po akné
– zlepšení strií
Kontraindikace: – alergická reakce kůže na kov
– akné v aktivní fázi
– autoimunitní onemocnění
– velmi citlivá kůže
– onkologická onemocnění
– špatná srážlivost krve
– těhotenství (kojení)
Průběh ošetření : – konzultace s klientkou
– příprava na ošetření
– vlastní ošetření mezoterapie sérem Dermaheal dané oblasti
– zklidňující maska
Po ošetření je pleť mírně oteklá a začervenalá, jako po slunění. To může přetrvávat 24 – 72 hodin. Jedná se o mírně invazivní ošetření pleti. Mace-up lze použít až po úplném zhojení pokožky (po 48 hodinách). Běžný režim péče o pleť lze obnovit až po úplném zhojení, což je 5 – 7 dní. V závislosti na věku, počtu a hloubce vrásek se doporučuje cyklus 3 až 4 ošetření v intervalu 4 – 6 týdnů. Vnitřní hojení pleti pak pokračuje další týdny a měsíce, kdy v dermis nastává novotvorba kolagenních vláken a pokožka se stále vyhlazuje a vypíná. Efekt je viditelný hned po prvním ošetření. Pro citlivé osoby je možno nanést na pleť před zákrokem
znecitlivující krém Emla (Kč 50,-)

Ceník ošetření 1 oblasti : (1 ml preparátu Dermaheal HSR/SR) –  Kč 1.200,-
–  (jedna oblast  =  vrásky kolem očí, nebo vrásky na čele, nebo nosoretní rýhy)

krk ( 2 ml preparátu Dermaheal HSR/SR) – Kč 2.400,-

dekolt ( 2 ml preparátu Dermaheal HSR/SR) – Kč 2.400,-

-  celkové ošetření obličeje : ( 3 – 4 ml preparátu Dermaheal HSR/SR) –  Kč 3.600,-

Intenzivní hydratační ošetření

Toto kosmetické ošetření je vhodné pro intenzivní hydrataci, regeneraci a zklidnění pleti. Odstraňuje negativní UVA a UVB záření, chrání pokožku, posiluje imunitu kožních buněk, bojuje proti volným radikálům, aktivně udržuje vodní rovnováhu. Ošetření je na přírodní bázi a neobsahuje parabeny. Výsledkem procedury je odstranění vlivu stresu a napětí, zjemnění reliéfu pleti, rozjasnění a sjednocení barvy pokožky, posílení imunity, zvlhčuje, tonizuje, zlepšuje pružnost pleti a má výrazný detoxikační účinek. Přípravky obsahují cenné a vzácné ingredience – probiotické laktobakterie, DiPeptid 4, HexaPeptid 10, peptid z mořských řas, omega3 a 6 mastné kyseliny, koncentrát kyseliny hyaluronové, mléčné enzymy, extrakty léčivých rostlin.

 Procedura obsahuje : – odlíčení pleti (odličovací gel s neutrálním PH), – tonizace (mikroemulzní tonikum s micellou), – probiotický peeling (účinná exfoliace, stimuluje obnovu a tvorbu buněk, odstraňuje podráždění, velmi šetrný k pokožce), – ultrazvukové čištění pleti, – brush čištění (čištění pleti pomocí hlavice s jemnými kartáčky), – zklidňující sérum (okamžitě zklidňuje a navrací pokožce elasticitu), – masáž obličeje (masážní krém s kyselinou hyaluronovou – zlepšuje hydrataci, obsahuje zvláčňující a protizánětlivé složky), – aktivní hydratační maska (obsahuje minerály, kolagen, antioxidační peptidy, ceramidy, které zajišťují intenzivní hydrataci, odstraní napětí a únavu, vyhladí a zjemní pleť, neucpává póry), – sérum s kyselinou hyaluronovou, – závěrečný krém. Ošetření je prováděno luxusní izraelskou dermokosmetikou Christina z Mrtvého moře. Tato kosmetika je hypoalergenní. Je vhodné pro všechny typy pleti.                                                                                 Cena ošetření : 800,- Kč

Kosmetické ošetření aknózní, problematické pleti

Toto ošetření je vhodné pro péči o mastnou a kombinovanou pokožku s uhrovitostí a jejími následky. Procedura je určena pro osoby libovolného věku s nejrůznějšími projevy uhrovitosti. Je také určena pro atraumatické čištění pokožky, která by nesnesla hloubkové mechanické čištění. Účinek procedury je prevence tvorby komedonů, odstranění přebytečného mazu, zmenšení rozšířených pórů, předcházení vzniku postakné, prevence množení bakterií a esteticky uspokojivý
stav obličeje.

Procedura obsahuje : – čištění pleti (efektivní čistící gel s protizánětlivými vlastnostmi), – scrub-gomage (prostředek pro hlubší čištění a odstranění olupujících se rohových buněk, urychluje obnovu pokožky), – alfa-beta hydroxyl exfoliant (léčivý přípravek, odstraňuje maz, stimuluje tvorbu nové tkáně, má antiseptické účinky), – hřejivý roztok (urychluje hojení zanícených komedonů, změkčuje pleť a připravuje ji na hlubší čištění ultrazvukem či dle potřeby mechanické čištění), – darnsonvall-ozonizér (urychluje metabolické procesy, zvyšuje vstřebávání živin, má vysoce antibakteriální účinek), – lotion pro mastnou pokožku (retinoidy, obnovují buňky a mají sebeostatický a regenerační účinek, přípravek zajišťuje hladkou, elastickou a čistou pokožku bez jizviček a rozšířených pórů), – zesvětlující roztok – napomáhá rychlejšímu hojení, omezuje projevy uhrovitosti, má depigmentační, čistící a protizánětlivý účinek), – maska (zklidňuje podráždění, změkčuje, stahuje póry a má antiseptický účinek), – závěrečný krém. Je důležité mít na paměti, že nejlepších výsledků lze dosáhnou, bude-li procedura v salonu kombinována s domácí péčí. Doporučuje se opakovat každých 10 – 12 dní do úplného vyléčení. Jedná se o léčebný proces.                                                                                                                                       Cena ošetření : 800,- Kč

Speciální úkony :
– úprava obočí –                   od 50,- Kč
– barvení obočí –                        80,- Kč
– barvení řas –                            90,- Kč
– depilace horního rtu –       od 80,- Kč
– depilace brady, tváře –     od 100,- Kč
– denní líčení –                       od 150,- Kč
– večerní líčení –                    od 300,- Kč

terapeutická masáž obličeje, dekoltu a šíje přírodními oleji – působí na nervová zakončení a všechny smysly, vede k relaxaci, zlepšuje se prokrvení pokožky, odstraňují se odumřelé buňky, urychluje se látková výměna, podporuje mízní cirkulaci. Obličejová masáž pomáhá oddálit proces stárnutí. Zlepšuje se krevní oběh a pružnost svalů, působí kladně na psychiku. Masáž šíje – uvolňující masáž při svalové únavě, napětí, stresu, zaměřuje se na oblast krční páteře, trapézový sval ramena. Cena – 300,- Kč

– reflexní terapie – masáž nohou (od kolen po chodidla). Cena – 300,- Kč

Objednávejte přímo na čísle 774 750 737