Kadeřnice Markéta Vršovská

Řadu let používá přední vlasovou kosmetiku LˇOREAL. Podle Vašeho přání, typu a životního stylu Vám vytvoří účes i barvu na míru. Je možné využít i jejích služeb vizážistky

VŠECHNY JINÉ. KAŽDÁ JEDINEČNÁ.

Kreativita, inovace a partnerství – tři základní důvody, proč jsou L’Oréal Professionnel a jeho výrobky volbou předních světových kadeřníků.

L‘ Oréal Professionnel sdílí s našimi partnerskými kadeřníky jednu důležitou myšlenku: každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem L’Oréal Professionnel „všechny jiné, každá jedinečná

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu. Dvakrát ročně L’Oréal Professionnel uvádí „Color Collections“ – módní kolekce účesů a barev, jež jsou jedinečnou událostí přispívající k tomu, že se účes stává nezbytným doplňkem módy. Pro jejich vytváření značka L’Oréal Professionnel využívá odborné technologické znalosti a inovativní přístup v kombinaci s nejnovějšími módními trendy z přehlídkových mol. Ve spolupráci s nejlepšími kadeřníky z celého světa značka interpretuje tyt trendy a dává tak možnost všem ženám i mužům mít módní účes podle jejich představ.

Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s předními světovými kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L’Oréal s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů. Všechny přípravky určené pro barvení vlasů (Majirel, Richesse, Luocolor, Color Supreme a další) se nachází na špičce technologie a módy. Stylingová řada tecni.art zahrnuje vysoce účinné produkty, které si oblíbili vlasoví stylisté. Serie expert nabízí molekulárně přesnou vlasovou péči. X-Tenso pro dlouhodobé uhlazení vlasů a Dulcia pro dlouhodobý tvar a objem patří také k nejúspěšnějším řadám L’Oréal Professionnel.

Ceník:

služba vlasy krátké polodlouhé dlouhé
Dámský střih včetně foukané 450,- až 500,- 550,- 650,-
Foukaná 300,- 350,- 450,-
Pánský střih 300,-
Barvení vlasů včetně střihu a foukané 1150,- až 1250,- až 1500,-
Melír včetně střihu a foukané 1150,- až 1350,- až 1500,-
Barva + Melír včetně střihu a foukané 1250,- až 1450,- až 1600,-
-

 

Ceny se odvíjí dle délky vlasů,spotřeby materiálu a náročnosti.

 

Objednávky na tel. čísle 720107837